Свеж
Жени Обични Лабави Кружни Вратот Боемски Цветни Фустан Краток Ракав Макси Летна Плажа Замав Фустан Плус Големина Обични Тимови За Жени Плус Големина Фустан Плажа

Жени Обични Лабави Кружни Вратот Боемски Цветни Фустан Краток Ракав Макси Летна Плажа Замав Фустан Плус Големина Обични Тимови

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Лабава или тенок фитинг кардиган. Стил долг кардиган со пространа половина должина или долги ракави,отворен фронт .Совршено Совпаѓање со : Станови или Влечки за Секојдневен Изглед. Чевли Со високи потпетици За Секси И Елегантно Чувство. Чизми ако фустан теле. Чипка Бендови околу половината За Модерен Стил.Секси и Елегантна долга наметка најдобар натпревар за бикини или кој било летен фустан и шорцеви, како летен костим за капење бикини плажа костими за капење,Идеален За плажа, одморалишта,базен и крстарење,одмор,пролет и лето лесен капут, итн.Перење : Рачно Миење Во Ладна Вода, Виси За Сушење.Одличен кардиган за печатење животни и геометрија и за облечени и за секојдневни облеки. Тоа е прикривање на бикини, прикривање на плажа, прикривање на венчаница .Сезона : Лето,aut,зимски пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен/Материјал За Плажа : Тип На Полиестерпетер : должина на ракавот : Должина На Фустанот Без Ракави : Долга Декорација : Џебна Силуета : Лабава Што добивате : 1 Х Фустан. Долги Фустани За Жени плус големини табела : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 6-8 САД : 4-6 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Ракав : 54см/21.26" Должина : 132см/51.97"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 10-12 САД : 8-10 ЕУ : 38 БИСТА : 106см/41.73" Ракав : 55см/21.65" Должина : 133см/52.36"ГОЛЕМИНА : L ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/AU : 14-16 сад : 12-14 еу : 40 биста : 110cm/43.31" ракав : 56cm/22.05" должина : 134cm/52.76"ГОЛЕМИНА : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/AU : 18-20 Сад : 16-18 еу : 42 биста : 114cm/44.88" ракав : 57cm/22.44" ДОЛЖИНА : 135 CM/53.15"Големина : xxl велика британија/au : 22-24 Сад : 20-22 еу : 44 биста : 118cm/46.46" ракав : 58cm/22.83" ДОЛЖИНА : 136 CM/53.54" стил : дневен/повик/плажа плус големина Макси сонце фустани плус големина танц фустани за жени. Одличен кардиган за печатење животни и геометрија и за облечени и за секојдневни облеки. Тоа е прикривање на бикини, прикривање на плажа, прикривање на венчаница . 3x Фустани плус Големина Забава Без Ракави Дама плус Големина Макси Фустан. Совршено Совпаѓање со : Станови или Влечки за Секојдневен Изглед. Чевли Со високи потпетици За Секси И Елегантно Чувство. Чизми ако фустан теле. Чипка Бендови околу половината За Модерен Стил. Флапер Фустан Плус Големина Долг Плус Големина Низок Висок Фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Користење благ нежен сапун пролетен фустан / венчаница / свечени фустани за жени / миди фустани за жени / �

Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 93см Половината : 81см Должи

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

Summerенски летен случај на лекување мода со кратки ракави со кратки ракави за замав Овој фустан е изработ�

Оваа ткаенина за макси фустани без ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, зима и п

Description : Gender : Women Woman, Ladies Lady, Female Style : Women Maxi Dress, Casual Long Dresses, Summer Sundress Pattern Type : Floral Printed Design : Spaghetti Straps Color : Black,

Оваа ткаенина за макси фустани со кратки ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, з�

Карактеристика : Летните Фустани за жени доаѓаат со шарен цветен принт / стил на вратот со едно рамо / пол

Женска Мода Обична Цврста Боја 3 / 4 Ракав Памучен Ленен Џеб Фустан Женска Мода Секојдневен Еднобоен Паму

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : солидна мода гроздобер стил џемпери пуловери надворешна облека фустан Добра комбинаци

Жени Плус Големина Макси Фустан Долги Фустани Бохо Летни Цветни Фустани Со Џебови Опис : Состојба : 100% Со

Јубатуо, Стилска Облека на Дофат на Раката Колку повеќе купувате, толку повеќе заштедувате на испоракау

Оваа макси Ткаенина Со Кратки Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет...

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женски стил : фустан од бохо, плус фустани со големина, боемски фустан, мо

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см / 35.43" Должина : 107см / 42.13" Ракав : 21см / 8.27" Рамо : 39см /

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Оваа модна ткаенина за фустани Vвратот е супер мека Ако барате совршени подароци / подароци за вашата с�

Големина : С Биста : 74см / 29.13" Половината : 66см / 25.98" Колк : 83см / 32.68" Должина На Дното : 66см / 25.98" Големина : М Б

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Женски Обичен Печатење Врвка За Влечење Висок Струк VВратот Краток Ракав Мини Фустанкарактеристики : 1.М

Женски Летен Фустан Без Ракави Цветни Дезени Набраздено Деколте Симпатичен Фустан Со висок низок Раб П

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени V Вратот Макси Фустан, Здив Ракав Кафтан Фустан, Повик �

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со Дожд Од Пазарот На Џојбај.Големина : С САД : 4 ВЕЛ

: ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 113см / 44.Информации за производот : прилика : Дневно Вкло�

Scroll