Свеж
Јахмол 22+22 Бришач На Шофершајбната Одговара За Селанецот Меркур + Замена На Бришачите На Бришачите За Шофершајбната На Автомобилот

Јахмол 22+22 Бришач На Шофершајбната Одговара За Селанецот Меркур + Замена На Бришачите На Бришачите За Шофершајбната На Автомобилот

Присуството: Во магацинот
DEN 207.52

Описи : . Ставка : Бришачи И Подлошки За Замена На Автомобилската Индустрија Јахмол. Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24" 26" 28". Забелешка : одговара Само За Ју Кука. Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Состав : 2 парчиња Бришачи Без Загради (Преден Возач и Патник). Материјал : Природната Гума Со Висок Степен обезбедува максимални перформанси. Покрај тоа : сите прашања ве молиме не двоумете се да не контактирате. Карактеристики : . Прилагодено Вклопување, директна замена на старите. 1 Милион Пати бришење.Толеранција на температура : +158f до-40 F (+70 C до-40 C). Уникатниот дизајн на три дела применува рамномерен притисок по целата должина на сечилото. Меморијата за напнатост Врши рамномерен притисок По Целата должина На сечилото Специјално. мешаната гума обезбедува врвен мазен, чист бришач без брборења. Аеродинамичниот дизајн значително го намалува влечењето, бучавата и подигнувањето на ветерот. Спречува таложење на мраз и снег од изложеност на метални / пластични компоненти €Лесна И Брза Инсталација Qeahmol Бришачите Се Вклопуваат За J U кука бришач рака. Лесна инсталација и совршено вклопување, нема потреба од непријатни адаптери. Инсталирајте во секунди. Qually Premium Сите Сезони Издржливи Стабилни и Тивки Бришачи На Шофершајбната, Лесна инсталација со опрема-квалитетен адаптер за куки, Проверете ја Вашата Гаража за точните големини на бришачите. ●0 Бришење На Ленти●Специјално измешаната гума обезбедува крајно мазно, чисто бришење без брборења. Супериорни перформанси на дожд и снег. ●Перформанси●Аеродинамичниот дизајн значително го намалува влечењето, бучавата и подигнувањето на ветерот. Дизајнот без загради помага да се спречи таложење снег и мраз. ●Висококвалитетно Корисничко Искуство●Преку милиони тестови за издржливост,Лесна и брза инсталација, инсталирајте за неколку секунди.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Описи : Точка : SOCOOL Автомобилски Замена На Шофершајбната Бришачи И Подлошки Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22"

ACDelco Сребрен Прозорец Бришач Сечилото, 24" ACDelco Сребрен Прозорец Бришач Сечилото, 24" Одговара Изберете : 2002

Описи : Точка : Бришачи И Подлошки За Замена На Автомобилската Индустрија Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24"

Описи : Ставка : ИЗБРИШЕТЕ Ги Бришачите И Подлошките За Автомобилска Замена На Шофершајбната Големина :

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

Ниту еден друг бришач не ја испорачува иновацијата и технологијата што Ја нуди Оригиналната Опрема За З

Сечилата За Заштеда на визија обезбедуваат непречено бришење и перформанси без ленти од специјалниот п

Описи : Точка : SOCOOL Автомобилски Замена На Шофершајбната Бришачи И Подлошки Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22"

Описи : Ставка : ИЗБРИШЕТЕ Ги Бришачите И Подлошките За Автомобилска Замена На Шофершајбната Големина :

1970 Затајување Полнач Бришачи Во Собата +Трико Точност Задниот бришач Гарантирано ќе одговара на Вашиот

Природната гумена гума се спротивставува на пукање, разделување и кинење предизвикано од топлина, студ,

Крајниот бришач Од серијата Валео 900 е сечило во стил на зрак дизајнирано за трајни перформанси...

ОВА ДЕНСОUУРОВИЗИЈА 14 Инчен Бришач На Шофершајбната Е компатибилен Со Киа Соренто 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 (З�

Описи : Точка : Бришачи И Подлошки За Замена На Автомобилската Индустрија Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24"

Описи : Точка : Feildoo Автомобилски Замена На Шофершајбната Бришачи И Подлошки Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22"

Описи : Ставка : ИЗБРИШЕТЕ Ги Бришачите И Подлошките За Автомобилска Замена На Шофершајбната Големина :

Поли, конструкција импрегнирана со стакло Морски одделение гума гумен Црни сечила МФГ# 31014Б УПЦ# 035028313146 �

Мотор НА БРИШАЧОТ НА КАРКЕСТПовторно Произведен Кога моторот на бришачот откажува, КАРКЕСТОТ го има ва�

Описи : Ставка : Бришачи И Подлошки За Замена На Автомобилската Индустрија Јахмол Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 2

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

Scroll