Свеж
fvwitlyh Сандали Жените Облечени Лето Клин Женски Клин Сандали Клин, Глуждот Ремен Клин Сандали Отворен Пети Повик Лето Слама Ткаени Класичен Клин Сандали

fvwitlyh Сандали Жените Облечени Лето Клин Женски Клин Сандали Клин, Глуждот Ремен Клин Сандали Отворен Пети Повик Лето Слама

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Сандали Жени 8 Чевли Сандали Отворен Римски Моден Јазол Клинови За Прсти На Плажа Женски Женски Шарени Сандали За Жени Клин [Прилики]Лесно да ги носите за вашите дневни прошетки, Плажа, забава, банкет, состаноци, свадба, во канцеларија, за обврски, сѐ.Единствен Материјал : Гума [Стил]Едноставна и мода ве прават попривлечни.ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Чевлите печатат цн големина, а не големина НА ЕУ!Сцени : Внатрешна И Надворешна,Мода,Потпетици За Одмор Високи : 5см/1,97"Пол : Жени,Девојка Материјал : вештачка кожа1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек, Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира, го подобрува држењето На телото Погоден За совпаѓање со многу различни алишта и секојдневно носење, такви фармерки. Пакет : 1 Пар Женски Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Платформа Висина : 2см/0,79"ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Метод На Затворање : Стил На Чипка На Прстите : Кружен Прст4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизирана влошка, мода и личност 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја За вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете [Материјал]Горен Материјал : вештачка кожа,Надворешен Ѓон Материјал : Гума,Тоа е Многу Меко, Удобно.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Вашиот Тип На Стапало : Принцеза,Секојдневен, Едноставен Стил На Високи Потпетици : Клинови5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку,Бојата на Вистинскиот Предмет Може Да Варира [Прилики]Лесно Да Ги Носат За Вашата Дневна Прошетки, Плажа, Партија, Банкет, Датира, Свадба, Во Канцеларија, За Обврски, Сѐ. Метод На Затворање : Чипка Нагоре. Пета Висок Стил : Клинови. [Натпревар]Погоден За Совпаѓање Со Многу Различни Облеки И Секојдневно Носење, Такви Фармерки. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На Чевлите Е Број На Кинеска Големина.Чевлите Печатат Цн Големина, А Не Големина НА ЕУ!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" Нога Широк : 8.5 см / 3.4" Големин�

Јотами Дома, Облека и Чевли Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарув�

Нашите Ајви Сандали Од Колекцијата Патување ќе ве остават да шетате наоколу во целиот стил и удобност з�

Големина : 37 САД : 6.57 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.59см / 3.43.5" Голем�

Дајте девојка Пар Викторија к удобни сандали и таа е подготвена да го освои светот Клин пета е средна ви�

Нашите сандали со платформа мандилин Од Колекцијата Патување ќе ве остават да се чувствувате сигурни, с

Висок Стил На пета : Зголемување На Клин Високо : Сезона На Носот : Пролет / Aut / Лето Стил : Секојдневен,Мод�

женски сандали затворени пети, женски бели сандали со затворени прсти, женски 8 широки сандали со затвор

Homadles Женски СандалиБуци Петица Плоштад Пети Средна Пета На Клиренс Сандали Црна Големина 7.5 Повод : Секо

Големина : 35 Должина на Стапалотот : 22,5 СМ / 8,9"т широк Стапалот : 8,5 см / 3,3"т ЦН : 225 ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 �

Модни Летни Женски Сандали Дебел Ѓон Со Дебела Потпетица Со Двоен Ремен Цвет На Отворено Сандали За Жив�

Женски Чевли Потпетици Сандали Клинови Платформа За Прсти Женски Сандали Дами Римски Отворени Чевли Ре

Јолај Женски Дами Отворени Прсти Цврсти Клинови Каузални Чевли Отворено Плажа Сандали Забелешка : Биде�

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

Големина : 37 САД : 6.57 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.59см / 3.43.5" Голем�

Пол : Жени, Девојче Горен Материјал : вештачка кожа Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворе

Оваа Платформа Слајд Клин Ѕиркаат Прсти Сандали За Жени Кристал Лизгање На Клинови Чевли има супер убав

Клин Танга Размена На Ремени Сандали Женски Метални Синџири сандали Клучни зборови Подолу : Удобност За

вим чевли за жени женски влечки рамни чевли женски чизми за пешачење жени клинови сандали за жени секој�

Scroll