Свеж
Бел Природен Дијамант Кластер Бенд Прстен во 10к Жолто Злато

Бел Природен Дијамант Кластер Бенд Прстен во 10к Жолто Злато

Присуството: Во магацинот
DEN 6640.00

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи да се чувствувате уникатно, ќе ви се допадне овој прекрасен бел прстен од природен дијамантски кластер во 10к Жолто злато (1 cttw) едноставно убав! прави одличен подарок за секој божиќ, забава, свадба, дипломирање, ден на мајката, годишнина, свршувачка, свадба, роденден, празник, ветување, вљубените или специјална пригода! Изработено-Во Висококвалитетно 10к Жолто Злато кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. 1 Каратно Бел Природен Дијамант со јасност На I2-I3. Тип На Поставување = Поплочување. Совршена идеја за подарок За Божиќ, забава, свадба, свршувачка, годишнини, дипломи, родендени, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и така натаму. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Пенливи и привлечни, овие класични обетки од бело злато од 14 карати сигурно ќе додадат блескава привлеч�

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Идеален за дополнителна нотка на стил и софистицираност, овој прстен од бело злато од 14 карати сигурно ќ

Стерлинг Сребрени Кубни Цирконски Обетки Точка БројQCM652 Стерлинг Сребрени Кубни Цирконски Обетки Стерл

Овие Сосема Нови Синџири На Нараквици Pave Figaro се 100% ЗАГАРАНТИРАНИ 10 K ЖОЛТО ЗЛАТО и се професионално тест�

Современ геометриски стил! Создадете уникатен нареден дизајн со закривени ленти со различни бои, дезен�

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�

14К БЕЛО И Жолто Злато Двобојни Машки Кубни Циркони ЦЗ Прстен Големина 6,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автенти

Кажете "јас правам" со оваа едноставна, но елегантна свадбена лента, изречена во 10 каратно жолто злато Ов

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 10 каратно бело злато Оваа �

Направете ја вашата сродна душа да се чувствува поспецијално со оваа лента од 10 каратно жолто злато...

Материјал : Примарна Чистота : 14кбенд Ширина : 1 до 5 мм (заострен)Материјал : Примарен : Златно Гравирање : �

Овој пенлив прстен од бело злато од 14 карати сигурно ќе го разубави вашиот изглед Овој уникатен прстен д

Висококвалитетен накит машки или женски свадба бенд ангажман прстен 100% вистински цврст 14к злато...

Scroll