Свеж
3. Кт Брилијантна Перница Сече Природен Швајцарски Син Топаз 14к Жолт Златен Пасијанс Со Акценти Прстен сз 3.5

3. Кт Брилијантна Перница Сече Природен Швајцарски Син Топаз 14к Жолт Златен Пасијанс Со Акценти Прстен сз 3.5

Присуството: Во магацинот
DEN 12399.68

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брилијантност. Секое парче е критички дизајнирано и внимателно изработено како дел од нашето најсовремено производство на ликовен накит, кое се наоѓа во широк спектар на стилови и лабави камења, кои се разликуваат од природни, до лабораториски создадени и симулирани камења. . . Главниот камен. Камењата што Ги продава Клара Пучи се вистински Скапоцени Камења.Информациите дадени во врска со сечењето, јасноста и големината на нашите камења се автентични.Со повеќе од 30 години искуство, нашите одлични оценки и прегледи на клиентите се директен резултат на нашите високо ценети производи и услуги.Исечете : скапоцен камен, форма или аспекти, што го прави сјај.Боја : боја-одделение, почнувајќи од безбојни до различни нијанси.Јасност : Состојба на скапоцени камења измерени со присуство (или недостаток) на мали недостатоци.Карат : тежина или маса на камен'ô : вкупна тежина на карат (CTW)Вистински Скапоцени Камења; понудени по непобедливи цени. Продадени Од Клара Пучи и се без конфликти.Гарантирано поставено во цврсто, 14к или 14к автентицирано, печатено злато.Сите предмети што Ги продава Клара Пучи вклучуваат ограничена гаранција.Дизајнерски производи дизајнирани, произведени и продадени само Од Клара Пучи во Соединетите држави. Секој аспект од нашето фино производство на накит е критички дизајниран и внимателно изработен како дел од нашиот специјализиран процес на производство на зелена боја. Ние нудиме Ограничена Доживотна Гаранција за сите предмети, која опфаќа оштетени, обезбојувани или заматени камења. Ние ќе ги замениме бесплатно. Ако сте незадоволни од производот од која било причина, ние Во Клара Пучи сме задоволни што нудиме 60-дневна опција за враќање без проблеми доколку е потребно. Целиот накит продаден, произведен и дизајниран Од Клара Пучи гарантирано ќе биде без конфликти и придружен со Нашата Картичка За Автентичност. Без трошоци, ние обезбедуваме најбрзи и најсигурни услуги за испорака во индустријата за нашите купувачи да имаат корист да обезбедат соодветни безбедносни мерки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Атрибути : Кастиран Атрибути : Полиран Атрибути : 14к жолто злато Атрибути : Искористена Во 10к жолто зла�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Овој деликатен приврзок од жолт златен крст од 10к е одлично парче за додавање во вашата колекција за нак

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Централен Камен Монтажа(и)Камен Тип_2 : ЦЗ (Ку�

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади Истражете ја најшироката колекција на стилски, тре�

Оваа неверојатна Ѕвезда К Голем Камен Октагон Смарагд Исечете 10х8 Небесно Сино топаз бајпас пасијанс пр

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Направете стилска и деликатна изјава со овој сет на beberирн од бисери од мијабела, со сет на ѓердан, обетк�

Компатибилност : Сите Компатибилнифункција : Големина На Тракерот За Расположение : како облик на слика�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип 1 : Перидотстоун Боја 1 : Зелен Камен количина 1 : 1 Камен Тежина 1

10к Злато РН И Кадукеус Текстура И Тесен / Медицинска Сестра Приврзок .4 Грама Во Стил На Златен Накит Од 1

Материјал : 14 K финиш : Полиран опсег Ширина : 4 mm големина (минимум) : 12 големина (максимум) : 12.25 Прираст за п

Рачно изработен исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде �

Рачно изработен во САД, овој модерен пресврт на класичен дизајн прикажува кружен рубин поставен во двоб

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулирана CZStone Color_1 : Количина На Белиот Кам

Атрибути : ИЗРАБОТЕНИ ВО САДОригинално 14к Жолто ЗлатоАвгуст Тежина : 1,50 гр.Шарм / Големина На Елементот :

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Рилос Менс Прстени Достапни по ваш избор ОД 14к Жолто Или 14к Бело Злато, во големини 813, во вашиот избор на

14к Емајлиран 3д Подвижен Приврзок За МОЈАТА ЉУБОВНА ПРИКАЗНА Овој Стручно Дизајниран Накит : Приврзоци �

Овој крст на жолто злато 14к мери 0,9 x 0,4 инчи Службениот крст е обично со кругови или дискови на крајот на �

Scroll