Свеж
Кафепрес-Толку Сум Тахи. Женска Луксузна Маица - Женска Три-мешавина Маица

Кафепрес-Толку Сум Тахи. Женска Луксузна Маица - Женска Три-мешавина Маица

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Оваа женска кошула со кратки ракави има удобен врат на екипажот и квалитетна конструкција, што ја прави совршен графички подарок за жени. Меката ткаенина изгледа исто толку добро колку што се чувствува и е издржлива за секојдневно носење. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични подароци за неа, млади или стари. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. КАФЕПРЕС НЕ НУДИ ПРОИЗВОДИ ВО КАТЕГОРИИТЕ НА НАМЕТКИ, ПИЖАМИ ИЛИ САЛОН НАМЕНЕТИ ЗА УПОТРЕБА ОД ЛИЦА ПОМЛАДИ ОД 12 ГОДИНИ. ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА ТАКВА УПОТРЕБА. Кошула со кратки ракави со страничен спој за повеќе полу-опремено чувство. Нашите три-мешавини графички маици се професионално испечатени со уникатни дизајни. Машинско перење ладно со слични бои, сува сува ниска. 25/25/50 вискоза/чешлан прстен откачи памук/полиестер. Увезени. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Материјал : 75Д млечна свила Применливи сценарија : домашно слободно време, запознавање, работа, шопинг и

Не Сум Мрзлив Штедам Енергија Саркастичен Хумор Графичка Новина Смешна Висока И Младинска Маица ....

Женски Врвови Со Кратки Ракави Крпеница Капчиња Чипка Трим В Вратот Маици Лето Лабава Вклопуваат Тренд

Супер мека памучна ткаенина која се чувствува одлично против вашата кожа Стил : детска маица Вратот : к�

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Увезен�

Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип на издание : Редовно Вклопување Дебелин

Материјал : Изработен од 100% полиестерски влакна Боја : Бела, Црна Оддел : Жени, женски, Девојче, момче, уни

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода Со илјадници дизајни за избор, �

Жените Работат Блузи Со Кратки Ракави Блуза Свесност За Градите Писмо Печатење Кошула Маица Блузи Во Ок

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Увезен�

Женски Печатени Обични Лабави Кружни Вратот Пролет Aut Без Ракави Маица Блузи ве Молиме проверете Ја Таб�

Scroll