Свеж
Зеродис Нулта Завеса Светлина, УСБ Мултифункционални Метри ПРЕДВОДЕНА Завеса Светилка Дома За Плевене Декор Водоотпорен Топло Бело

Зеродис Нулта Завеса Светлина, УСБ Мултифункционални Метри ПРЕДВОДЕНА Завеса Светилка Дома За Плевене Декор Водоотпорен Топло

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Карактеристики : Нема ограничувања за напојување : Може да се поврзе со компјутер, банка за напојување, приклучок за полнење преку УСБ-интерфејс.8 Режими : комбинација, во бранови, секвенцијални, слогови, бркање/блиц, бавно избледување, трепкање/блиц и стабилно вклучување.10 жици, 3 метри, 30 Led Диоди по бела низа, висока стапка на конвертирање на електрична енергија, без потрошувачка на топлинска енергија, заштеда на енергија.Низок напон, безбеден за употреба. Доаѓа со далечински управувач, лесен за прилагодување.Прекрасна светлина за завеси популарно користена за декоративна употреба : забава, свадба, дом, кујна, прозорец, ѕид, бања, спална соба, фестивал, Празник, божиќно загревање, врати, подови, тавани итн.Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Завеса Светилка : АБС + Големина На Пакетот Бакарен Кабел : Прибл. 12 * 7 * 7 цм / 4.7 * 2.8 * 2.8 Инчен Пакет Тежина : Прибл. 142 g Package Вклучуваат : 1 * Светилка За Завеси1 * Далечински Управувач Убава светлина за завеси популарно користена за декоративна употреба : забава, свадба, дом, кујна, прозорец, ѕид, бања, спална соба, фестивал, Празник, божиќно загревање, врати, подови, тавани итн. 8 Режими : комбинација, во бранови, секвенцијални, слогови, бркање/блиц, бавно избледување, трепкање/блиц и стабилно вклучување. Низок напон, безбеден за употреба. Доаѓа со далечински управувач, лесен за прилагодување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ПРЕДВОДЕНА Божиќ Снешко Жици Елка Празник Партија Декорација Фенер Функција : Висока осветленост, Ниск�

Ноќта на вештерките 10 ПРЕДВОДЕНА Осветлување Кутија За Батерии Стринг Светла Партија Ноќта На Вештерки

Прилагодете го вашиот свет со леснотија со комплетот LEDEEZ 32 FT Ultimate Light Strip! Правото осветлување може целос

Може да се изберат 1,8 режими поставки или режим на гласовна контрола.2 300 LED светла, осветлуваат во сите пр

Ноќта на вештерките Тиква Стринг Светла, Одмор Скелети ДУХ ПРЕДВОДЕНА Светла За Внатрешен Надворешен Д�

Самовила Декор Опис На Производот Функција : 1 Осветлете го вашиот живот со овие забавни и разноврсни св�

ингарактеристики : Нашата Рака На Духот На фенерот За Ноќта на Вештерките Е светла и емитува три бои : по�

Цветовите од розова цреша и топлото осветлување можат да создадат послатко и весело расположение...

Викерман 25 ' црвена И Топла Бела Единечна Мувла г12 БЕРИ ПРЕДВОДЕНА Од божиќна светлина Додадете малку сј

Усвојуваме издржливи материјали за одржување на долготрајна употреба старост на Сончевите Божиќни све

Инсталирајте Ги Вашите Божиќни светла оваа сезона во половина од традиционалното време, со безбедни вг�

ЛЕД Кутија За Батерии Божиќна Бела Снегулка Светлосна Низа Елка Снешко Приврзок За Одмор Декорација На

Опис : Големина : Триесет метри 20 светла 3 кутии за батерии Спецификации на батеријата : Број 5 батерија...

Викерман 100 Светлина Матирана Бела Мини Светлина Во Собата Осветлете Ги Вашите Празници со Овој Внатреш

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис Убавата жи�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Со планински висок проток на вода од Пазарот На Џо

10 Лед Диско Светла, Диско Топчести Огледала, ЛЕД Светлосни Жици За Забави, Декорација На Дрвја, Внатрешн�

Стринг Светла, СТРИНГ ЛЕД Светилка 8 Режими Широко Користени Сребро со Контролер За Партиски Декорации �

Почитуван Клиентдобредојдовте на Нашиот Шопег Зајак Зајак Во Облик На Стринг Светла, СВЕТЛА ЗА Декорац�

Викерман 35 Светлина МиниБоја Мини Сет Осветлете Ги Вашите Празници со овој светлосен сет со 35 Мини свет�

Оваа декоративна лесна низа е изработена од фин квалитетен материјал, долготраен за употреба...

[Нисконапонски Јаже Светла] Led диоди јаже стринг светла се многу флексибилни Може да се свитка во која би

Материјал : дрво од пауловнија, Боја на железо : рустикална сина Големина На Штица : 16,9 € 5,9 € 1in / 43 € 15 €

ЕЛ жицата НА JIGUOOR е надградена со надградена верзија НА USB драјверот, кој може да ги придвижи светлата со

Стринг Светла Еид Мубарак Светла Декорација Месечината Ѕвезда Светла За Рамазан Мубарак Дома Светилка

Scroll