Свеж
-R1123-RCMB San Diego Padres MLB автоматско преклопување чадор

-R1123-RCMB San Diego Padres MLB автоматско преклопување чадор

Присуството: Во магацинот
DEN 511.84

Уморни сте од фаќање на дожд кога сте на стадионот или само надвор од трчање? Заштитете се со овој MLB автоматски чадор за преклопување од спортот и тоталите на Мекартхур. Се појавува отворено со притискање на копче и има гумена рачка со мека зафат со лента за носење. Крошна е отпечатена со екранот со логото на тимот со целосна боја. Преклопените димензии се 15, а отворените димензии на крошна се 42. Уморни се од фаќање на дожд кога сте на стадионот или само надвор од трчање? Заштитете се со овој MLB автоматски чадор за преклопување од спортот и тоталите на Мекартхур. Се појавува отворено со притискање на копче и има гумена рачка со мека зафат со лента за носење. Крошна е отпечатена со екранот со логото на тимот со целосна боја. Преклопените димензии се 15, а отворените димензии на крошна се 42.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Автоматската станица 42 ”автоматски супер мини чадор го спојува класичниот дизајн со техничка иновациј

Дизни Замрзнати Елса "Направи Свој Магија" Чадор Заштити ја од елементите како што таа го прави свој маг�

Опис На производот Илјадници работници секоја година се разболуваат од работа во топлината генерирана

Панел Материјал : Црна Coating Size : Еден Size Function : Folding Pattern : Тривиткање Umbrella Product : Сончево и Врнежлив Umbrella Control

Опис Дали барате издржлив, а сепак достапен чадор? Дали сте во потрага по цврст, доверлив чадор што може �

Овој компактен водоотпорен автоматски отворен чадор е достапен во асортиман на модни бои и ќе ве остави

tt ttt ttttttt t t t t Note : Ставете еден чадор И испратете деликатна кутија за чадор, комплет од 2 парчиња; Материја

1 парчиња Автоматски Чадор за Преклопување со Лед Светло Ветроупорно Сонце Големи Чадори Преносни Мате�

Кога ќе дојде до невремето на дождот, немојте да останете случајни во првите редови Овој чадор за виткањ

Овој компактен водоотпорен автоматски отворен чадор е достапен во асортиман на модни бои и ќе ве остави

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фетари од Пазарот На Џојбај.Опис Дали барате из

Рамен Лесен Чадор Чадор За Чадор Преклопен Чадор За Сонце Мини Чадор Опис : Ултра лесен, може лесно да се

краток опис Не е достапен Компактен Мини Чадор овој компактен чадор доаѓа со прекрасна кутија за подар�

Панел Материјал : Црна Coating Function : Folding Pattern : Тривиткање Чадор производ : Чадор Acontrol : Целосноautomatic Age Група

Овој чадор е совршен за свадби или излети што бараат бел чадор Овие чадори се совршени цени за употреба �

Описr r Ова Е Шик Јапонски Стил подмачкан хартиен чадор, кој е класичен Декоративниот чадор е одличен за �

Останете суви со рачниот компактен чадор Направен со висококвалитетни материјали, овој лесен чадор се �

Чадор суненат : Големина во 37,4 " (W) x 24,4"(H) (8 Ребра), еднострано печатење Автоматско Преклопување, користеј�

Scroll