Свеж
Без граници Јуниори се потсмеваат на вратот со долги ракави, големини XS-3XL

Без граници Јуниори се потсмеваат на вратот со долги ракави, големини XS-3XL

Присуството: Во магацинот
DEN 303.84

Освежете ја вашата гардероба со ладно време со овој потсмев на вратот од без граници. Долгите ракави и дизајнот на потсмев на вратот ви помагаат да бидете покриени и топло. Изработена во мека, но издржлива ткаенина со мала количина на додадено истегнување, овој врв е разноврсен наод дека парови лесно со најразлични дното за да создадат софистициран и елегантен изглед за сезоната. Само на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мек дизајн; цврст тон; Мобилон лента на цвест на рамото. Подбивањето на вратот на јуниорите од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Без граници на долги ракави на јуниорите, Vвратот на вратот е суштински додаток на вашата секојдневна га

Опседната Палата Духови За АвтостопЈуниори Исечена Памучна Мешавина Маица 60% Памук, 40% Полиестер...

Мерилин МонроИкона За Поп Култура БакнежиЈуниори Идеална Течна Мускулна Маица 60% Памук, 40% Полиестер...

Поставете го или облечете го соло, во секој случај, сигурно ќе погодите стил на домашен терен, без екипаж

Не можете да погрешите Со Ова Нека Животот Ве Изненади Маргаритки МаицаСлика од Шатерсток што ви дава а�

: ) САМО ПРОИЗВОДИТЕ ШТО ГИ ПРОДАВА ДИЗАЈНОТЧОВЕЧКИ СЛУЖБЕНИК ГАРАНТИРАНО ЌЕ БИДАТ АВТЕНТИЧНИ Печатени

Во постојано развивачки и чуден свет на модата, поседувањето силна основа на најважните работи на кои м�

Направете незаборавен подарок за вашето малечко со нашата симпатична И забавна Колекција Роденденска �

Симпатична и удобна за повторување Ниту една граница на три пакувања на секојдневните тимови не е лесен

Карактеристики материјал100% Претходно намален висококвалитетен чешлан памучен капак зашиена јака36 / 1 �

Scroll