Свеж
Бела Обична Буква Околу Вратот Половина Ракав Женски Маици

Бела Обична Буква Околу Вратот Половина Ракав Женски Маици

Присуството: Во магацинот
DEN 271.20

Женски Маици Ограничени количини, ексклузивно за !Бело Секојдневно Писмо Женски Маици Женска Облека Женски Маици Големина И Вклопување(инч)Должина На ракавот Во сад Должина На Бистата Манжетна На Рамото Должина 4 С 7.1 43.3 20.9 15.7 26.8 6 М 7.3 44.9 21.7 16.2 27.2 8/10 Л 7.5 47.2 22.8 17 27.8 12 XL 7.8 49.6 24 17.8 28.3 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Количина : 1 парче. Боја : Бела. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Писмо. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Половина Ракав. Тип Ракав : Капка Рамо. Должина : Долго. Тип На Вклопување : Преголеми. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 5% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Женска Облека Женски Маици Бела XL_US големина (12). ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот, Забава,Состанок,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Ви благодариме за покровителството и ви посакувам среќен шопинг!!!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Не можете да погрешите со Овој Американски Одгледуван Д Конго Корени Маица ЖенскиПаметен Отпечаток Диз

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Теп�

Денот На Независноста на жените Печатени VВратот Џеб Краток Ракав Работна Облека Маица Topfeurtearces : 1...

Загарантирано задоволство : Она што го носите е важно за вас и веднаш им кажува нешто за вас на другите...

Покажете го нејзиниот авантуристички стил со Оваа прекрасна Маица Од Паркот Јура Оваа мека графичка ма�

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

МмфЖенска Маица ВВрат Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛКостим За Ноќта на Вештерките Тиква Маица За В

БЛАГОСЛОВЕНА Маица100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на екипажот

Женски Секојдневен КругВратот Свети Патрик Ден Печатени Маица Лабава Кратки Ракави Блузи Blouse Features : 1.It �

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Сина,Темно Сина,Светло Сина,Цијан,П

Scroll