Свеж
Густаведизајн Женски Секси Невидлив Градник Без Прерамки Еднократно Самолеплив Градник Без Грб Леплив Силиконски Градник Црна, Д Чаша

Густаведизајн Женски Секси Невидлив Градник Без Прерамки Еднократно Самолеплив Градник Без Грб Леплив Силиконски Градник Црна,

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Спецификации : Материјал : Акрилни Влакна Големина : чаша : (нормална големина на градник А65; 70; 75; 80; Б65; За чаша)б чаша : (нормална големина на градник Б70; 75; 80; Ц65; За Б чаша)Ц чаша : (нормална големина На градник Ц70; 75; 80; Д65; За Ц чаша)Д чаша : (нормална големина на градник Д70; 75; 80; 85; f65; За Д Чаша)Функција : 1. Дизајн на затворање на врвки за градник без прерамки притиснете ги градите за да изгледате пополни со повеќе деколте.2. Градник без грб со центар за карактеристики во Форма на крило дополнителната маст на пазувите на градите за подобрување.3. Усвојување материјал со врвен квалитет, кој е мек, мазен, дише и удобен за носење и без стимулација за вашата кожа.4. Совршен за облека без прерамки и ниски кроеви, фустани и блузи без грб, Подобро одговара со венчаница и вечерни фустани.5.Лесен за носење и може повторно да се користи.Како да користите Невидлив Самолеплив Градник За Склекови : *Не користете хидратантни креми, парфеми, прашоци или други производи за нега на кожа пред употреба, бидејќи тоа ќе го намали ефектот на лепилото.* Отстранете ја заштитната фолија од градникот и внимателно чувајте ја за повторна употреба .*Држете Се На Градник Без Прерамки Без Грб каде што ќе седи вашиот нормален градник. * Користете метод на пука и лажичка за удобно поставување на градите во контурни чаши и повторно лепење крилја за најдобро вклопување .* Притиснете и држете ги контурните чаши на кожата неколку моменти за да ги залепите чашите на кожата .Пакетот Вклучува : 1 х Лепило Градник Длабоко V притисни до градник со самолепливи крилја, тоа е најудобно. Секси крилја форма, таа останува безбедна, но создава деколте додека остава имагинација. Еднократно, перат, Самолепливи. Совршен за низок крој, костими за капење, оглавник без грб, врвови и фустани без прерамки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Што добивате кога измешате спортски градник за склекови со трендовски грб? Вашиот нов омилен спортски г

Женска Тенка Долна Облека Со Полна Чаша Плус Големина Безжичен Спортски Градник Чипка Градник За Покри�

Наменето за мама, оваа дестинација за медицински сестри за породилишта има медицински сестри клипови з�

Елила Чипка Безжичен Мека Чаша Градник (1303) Добијте целосна покриеност и безжична целосна поддршка што �

Градник Со цврста боја Без Челичен Прстен Притисни Нагоре Плус Големина Мајка Чипка Долна Облекакаракт

Опис Ова се бисерни ремени за градник, изработени од врвен материјал, издржливи и безбедни Одлично за же

Долна облека За Жени Притисни Нагоре Прилагодлив Градник Цевка Врвот Доделување На Градите Плус Големи

Женски Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облекакарактеристики : 1.Став�

Ажурирајте ги најважните работи со беспрекорен градник на Глорија Вандербилт 3пакет дизајниран со грб �

Женска Мода Плус Големина Жица Слободен Печатење Удобно притисни Нагоре шупливи градник долна Облека и

☛Жена Тенки Прилагодување Градите Форма Градник Долна Облека Без Бандажи Завршува ━━━━━━━━━━ До�

Модна цврста боја на жената удобна чипка градник за долна облека без венчиња Womanената врвен градник без

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 6480см / 25.2031.50"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ :

Женска Долна Облека Тенка Голема Големина Без Сунѓер Страна Колекција Дише Горната Колекција Помошни Г

Женска Удобна Чипка Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ставете го вашето тело

Scroll