Свеж
Обетки Со обетки Златна Буква Сјајни Вистински Позлатени Обетки Со Обетки За Жени Девојки Со Чувствителни Уши - - - јас

Обетки Со обетки Златна Буква Сјајни Вистински Позлатени Обетки Со Обетки За Жени Девојки Со Чувствителни Уши - - - јас

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

МАТЕРИЈАЛ - - - Изработен од 925 сребро. Без оцрнување или ' рѓа со текот на времето, 925 сребрени обетки од обетка секогаш го задржуваат својот сјај. ХИПОАЛЕРГИЧНИ ОБЕТКИ со ОБЕТКИ- без Никел и без олово, Овие обетки со обетки се нежни за кожата, совршени идеални хипоалергични обетки за обетки за жени чувствителни уши. ПОДАРОЦИ ЗА НАКИТ - - - овој накит за обетки може да трае цел живот и секогаш да биде дел од трендот. Совршени подароци за пријателите и семејството, подароци за Денот на Мајката, подароци за денот на Вљубените, подароци за роденден. Обетки Со обетки Златна Буква Сјајни Вистински Позлатени Обетки Со Обетки За Жени Девојки Со Чувствителни Уши - - - Јас.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сите ние сме за правење квалитетен, одржлив накит што можете да го носите секој ден Сакан од милиони кли�

Димензија на обетка : Оваа Обетка Обетки е 5ммл Инчи во Ширина.Стерлинг Сребрени Позлатени Обетки За Жен�

14к Жолто Злато Кубна Цирконија Голем Крст Фенси Пост ОбеткиМерки 13х9мм ВО 14к жолто Злато бесплатна кут�

10к Полирани И D / C Бескрајни Обетки Со Обрач Овој Стручно Дизајниран Накит : Обетките Се Произведуваат Со

Атрибути : Оригинално 14к Жолто ЗлатоАвгуст Тежина : 0,98 гр.Големина на ставка : 11х8 мм (за перспектива, виде

Информации за производот : Стил : Моден Олматеријал : процес На Бакарно третирање : галванизација тип : Об

Лекс и лу 14к Жолто Злато Аметист Цвет Во Облик На Срце Обетки Продадени во Парови 14к Жолто Злато СИТЕ НА

Материјал : Примарна Чистота : 14к|Финиш : Полиран|Должина На Предметот : 15 мм|Карактеристика : Шупливо|Мат

Циркон тенка обетка тока за уши жени бакарни позлатени модни обеткикарактеристика : Избрани висококвал

Преглед : 100% нов дизајн и висококвалитетни задолжителни работи за модните жени имаат прекрасен изгледс�

Големини : Максимална Ширина 1,06 инчи, Должина На Пад 1,97 инчи, Тежина : 0,63 Озматеријали : Кристал, Лиење Цин

Стерлинг Сребрени Златни Обетки Со Обрач На Работ На Ножот4,9 Грама во сребрена сребрена кутија за накит

14к Мади К Д / Ц Детски Ананас Пост Обетки ,Накит,Обетки,Тематски Обетки,Храна ,Накит,Обетки,Детски Обетки

Scroll