Свеж
Декорација На Денот На вљубените Плетена Ткаенина Знаме На Маса Крпа Декорација На Маса Г

Декорација На Денот На вљубените Плетена Ткаенина Знаме На Маса Крпа Декорација На Маса Г

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Декорација На денот На вљубените Плетена Ткаенина Знаме На Маса Крпа Декорација На Масата Опис : совршената декорација На Денот на Вљубените може да се постави на масата за да ја направите вашата атмосфера повеќе .Декоративен Стил, Совршена декорација на масата за сезоната на Денот на Вљубените. Шарен и нежен тркач на маса со изглед на игла, за прикажување за секоја празнична пригода или настан.Квалитет и Издржливост,Машина За Перење (Нежно Перење). материјал. И има и издржлива структура.Дефинитивно ќе додаде убавина на декорацијата на масата На денот на Вљубените.Облечете кој било врв на маса за празникот На денот на Вљубените со овој прекрасен тркач на маса. до вашиот дом за да додадете гламур и амбиент. Живеат во стил! Материјал : Лен Големина : 30x182cm содржат : 1pc Чаршав Нови модни занаети, домашни орнаменти. Креативен стил, концизен со иновации, паметен дизајн, живописен и интересен. Користете го занаетот, површината на производот е мазна, не е лесна за носење и гребење, добар ефект на форма.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Спецификации : Боја : кафеав материјал : Честички, Големина На Метален Производ : 49,2 "Л*23,6" W*19,7 " HMax...

Внесете гроздобер вибрации во декорацијата на вашиот дом Украсени со вештачка црна крокодилска кожа, м�

Позајмете ја вашата дневна соба остар и модерен акцент, комплименти од Масичката За Кафе Хадсон И Канал

Опис На Производот Вклучете : Масичка 1 Големина На Производот : 35"Диа х 18 " Х Големина На Седиштето : Пот�

Карактеристики 1 Осветлени Дрвени Светла : ова бонсаи дрво светло со топли БЕЛИ LED светла Неговиот елега�

Веднаш освежете го вашиот домашен декор со Масичката На Брегот со Практични Концепти Со крајбрежен сти�

Масичката За Кафе Во Оксфорд со Полица е преодното парче што го баравте за да ја комплетирате вашата сем

Божиќни Украси Ткаенина Уметност Божиќна Трпеза Знаме Божиќна Чајна Маса Ресторан Декорација На Трпез�

Дајте му на вашиот простор модерно преуредување со Масичката ХКалибур од Практични Концепти...

16" Тркалезна Странична Маса, Мермерна Крајна Маса Со Златна метална Рамка Ноќна Маса За Кафе За Дневна С�

Информации за производот : Главна Боја : Мат Бело / Розово Дрво / Антички Уцен Материјал : Капацитет На Таб

Свртете ги главите на вашите гости со оваа прекрасна масичка за кафе, истовремено разубавувајќи ја ваша

Scroll