Свеж
4. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Жолто Златен Три Камен Прстен СЗ 9.75

4. Кт Брилијантен Смарагд Исечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Жолто Златен Три Камен Прстен СЗ 9.75

Присуството: Во магацинот
DEN 12879.68

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брилијантност. Секое парче е критички дизајнирано и внимателно изработено како дел од нашето најсовремено производство на ликовен накит, кое се наоѓа во широк спектар на стилови и лабави камења, кои се разликуваат од природни, до лабораториски создадени и симулирани камења. . . Главниот камен. Камењата што Ги продава Клара Пучи се вистински Скапоцени Камења.Информациите дадени во врска со сечењето, јасноста и големината на нашите камења се автентични.Со повеќе од 30 години искуство, нашите одлични оценки и прегледи на клиентите се директен резултат на нашите високо ценети производи и услуги.Исечете : скапоцен камен, форма или аспекти, што го прави сјај.Боја : боја-одделение, почнувајќи од безбојни до различни нијанси.Јасност : Состојба на скапоцени камења измерени со присуство (или недостаток) на мали недостатоци.Карат : тежина или маса на камен'ô : вкупна тежина на карат (CTW)Вистински Скапоцени Камења; понудени по непобедливи цени. Продадени Од Клара Пучи и се без конфликти.Гарантирано поставено во цврсто, 14к или 18к автентицирано, печатено злато.Сите предмети што Ги продава Клара Пучи вклучуваат ограничена гаранција.Дизајнерски производи дизајнирани, произведени и продадени само Од Клара Пучи во Соединетите држави. Секој аспект од нашето фино производство на накит е критички дизајниран и внимателно изработен како дел од нашиот специјализиран процес на производство на зелена боја. Ние нудиме Ограничена Доживотна Гаранција за сите предмети, која опфаќа оштетени, обезбојувани или заматени камења. Ние ќе ги замениме бесплатно. Ако сте незадоволни од производот од која било причина, ние Во Клара Пучи сме задоволни што нудиме 60-дневна опција за враќање без проблеми доколку е потребно. Целиот накит продаден, произведен и дизајниран Од Клара Пучи гарантирано ќе биде без конфликти и придружен со Нашата Картичка За Автентичност. Без трошоци, ние обезбедуваме најбрзи и најсигурни услуги за испорака во индустријата за нашите купувачи да имаат корист да обезбедат соодветни безбедносни мерки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Име на производ : Фудбалска Капа Приврзок материјал на Производот : 316 L Нерѓосувачки челик / Процес на п�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Овој импресивен Ситен Златар 10к Златен 6,0 мм Традиционален Куполен Овален Прстен Со Милгрин, достапен в�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Ова е прекрасен ЗЛАТЕН БЕБЕШКИ ПРСТЕН СИТЕ НАШИ ЗЛАТНИ БЕБЕШКИ ПРСТЕНИ се избираат и проверуваат пред д

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

14к Емајлиран 3д Подвижен Приврзок За МОЈАТА ЉУБОВНА ПРИКАЗНА Овој Стручно Дизајниран Накит : Приврзоци �

10 K полиран CZ Fancy Cross Pendant Овој стручно дизајниран накит : приврзоци и привлечност се произведуваат со пре�

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади Истражете ја најшироката колекција на стилски, тре�

Оваа неверојатна Ѕвезда К Голем Камен Октагон Смарагд Исечете 10х8 Небесно Сино топаз бајпас пасијанс пр

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Компатибилност : Сите Компатибилнифункција : Големина На Тракерот За Расположение : како облик на слика�

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулирана Розова Турмалинестонска Боја_1 : �

Неверојатните Ситни Златари 14к Жолто Златна Рамнина.018 Мерач Гравирање Дождовница Диск Шарм 11 х 23мм, изр

Рилос Менс Прстени Достапни по ваш избор ОД 14к Жолто Или 14к Бело Злато, во големини 813, во вашиот избор на

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Scroll