Свеж
Платон голем wallиден декор сребро и бело

Платон голем wallиден декор сребро и бело

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Дајте изјава со овој прекрасен тркалезен wallид што виси. Плетиран раб во брилијантно сребро му дава раб со висок дизајн, додека цврстиот бел ентериер го прави поп. Ние го сакаме тоа соло, обесено на мал wallид или сместени во множители исполнувајќи поголем wallид. Комбинирајте го со малата големина (продадено одделно) за уште поголем визуелен интерес. Платон голем wallиден декор сребро и бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Само диши Оваа инспиративна wallидна скулптура е потсетник да одвоите време и да го сторат токму тоа Совр�

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Panelsидните панели од дрво се нудат модерен, елемент за внатрешен дизајн кој додава текстура и топлина во

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Scroll