Свеж
Чудовик W 5255-Women's Clubstring Scrub Pant

Чудовик W 5255-Women's Clubstring Scrub Pant

Присуството: Во магацинот
DEN 223.36

Современ дизајн на рамен фронт со деко -зашивање на џебови и стилизирање на директно нозе. W1 Карактеристични силуети прилагодени за сите форми и големини, W2 водечка структура на микро-влакна технологија, функционална алатка W3 со употреба на пространи џебови, повеќе додатоци за додатоци создава одлична организација. Комплетна мрежна лента за влечење со задниот еластичен половината | Два предни наклонети џебови | Стилизирани носители на карго -џеб десна страна | деко зашивање на задниот џеб со слот за пенкало | Редовен 31 инчен инсем, ситница 28 ½ инчи, висок 33 инч | 2 -инчен страничен вентил за вентил на полите на полите | Бартак зашивање за зајакнување на стресните точки на целосна лента со лента со лента со еластична половината. Две предни џебови. Стилизирани носители на џеб од карго десна страна. Деко зашивање на задниот џеб со слот за пенкало. Редовен 31 инчен инсем, ситни 28 инчи, високи 33 инчи. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Исцелување раце виолетова етикета 9141 Тони со 6 џебни атлетиви инспирирани јога пантолони за женитенок в

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

Истакнати во нашата претходно измиена измислица за изглед и чувство на „скршено“, овој пант за чистење

Стил во движење со нашата portупорт Авеј ™ ™ Unisex истегнување на ткаенини Оваа 4насочна ткаенина за истегн

Современ дизајн на рамен фронт со деко зашивање на џебови и стилизирање на директно нозе W1 Карактеристи

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Едноставно измијте, носете и занесете се во удобност со полиестер со �

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

Модерно вклопување : 4насочно истегнување, влага за влага, отпорна на почва и брчки, лесна грижа мека и уд

Поместете се бесплатно и лесно во оваа перформанси за влечење Се одликува со антимикробна технологија �

Стилот на мандарин (исправен, блиску) јака, ракави за капа, комунални јамки, држач за значка, предниот џеб

Hanes Screbs 3 Piects сет VNECK со преден дизајн на завиткување, цвест напред за целосен опсег на движење, држач за з�

Нашите витални навои права панталони за влечење на нозете се одликуваат со предни хоризонтални споеви �

Покажете го вашиот стил со овој Urbane Ultimate Super Super мека 4насока за чистење на истегнување со целосна полови�

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Едноставно измијте, носете и занесете се во удобност со полиестер со �

Флексибилната колекција на премиум Rayon Pant од Scrubstar има мека ponte плетена лента за половината обезбедува л�

Гледањето професионално никогаш не излегува од стил Овој лабораториски палто за мажи има четири џебови

Wonderwink Wonderwork Unisex Vвратот на горните врвни карактеристики : Унисекс вклопување Двоен џеб на градите Комун�

Основните најважни работи што ги испрскаат точките за влечење карго чистач од Scrub Star, се одликува со врз�

Основните најважни работи што ги привлекуваат женските панделки од Scrubstar ќе додадат поголема разноврсн

Искусете крајна мекост и крајна удобност во овој Scrubstar Jogger Scrub Pant кој нуди покачен стил и функција во лес�

Scroll