Свеж
Хуачен Женски Дами Лето Лежерно Лабаво Цврсто Мини Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Вратот

Хуачен Женски Дами Лето Лежерно Лабаво Цврсто Мини Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Вратот

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Женски Дами Лето Повик Лабава Солидна V-Вратот Краток Ракав Мини Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина шема : Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Половината Должина XXL 12 16 42 124cm/48.82" 36cm/14.17" 116cm/45.67" 101cm/39.76" Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48.82" ракав : 36cm/14.17" Половината : 116см/45.67" Должина : 101см/39.76" табела со големини : големина : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 108см/42.52" ракав : 32см/12.60" ПОЛОВИНАТА : 100СМ/39.37" должина : 93см/36.61"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 112см/44.09" РАКАВ : 33cm/12.99" половината : 104cm/40.94" должина : 95cm/37.40"големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 116cm/45.67" РАКАВ : 34 CM/13.39" половината : 108cm/42.52" должина : 97cm/38.19"Големина : xl сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 Еу : 40 Биста : 120см/47.24" ракав : 35см/13.78" половината : 112см/44.09" должина : 99см/38.98"големина : Ххл САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 124см/48.82" ракав : 36см/14.17" половината : 116см/45.67" Должина : 101см/39.76" ткаенината има одредено истегнување и е мека и удобна. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Повод : викенд секојдневен, канцелариска облека, празници, забава или секојдневен живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

● Прилика : совршен луксузни ренесансни носии за костим за ноќта на вештерките, ренесансен фестивал, св�

Сладок избор за пријатни временски прилики, овој фустан од топон од лажичка има внимателни детали како �

Детскиот фустан со долги ракави на девојчето девојче е одличен додаток за празнични настани или фустан�

Девојки Лето Повик АЛинија Фустан Беж Краток Здив Ракав Плоштад Вратот Точка Печатење Фустан Големина(�

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 Години Биста : 56см / 22,05" Должина : 57см / 22,44" Големина : 100 Препорачана во

Cethrio Midi ФустанДенот на независноста Модна Прашка Среден половината VВратот Лента Без Ракави Печатени Те

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Девојки Стил : Мама И Јас Појавување Фустан,Мајка И Ќерка Фустани,Летни С

Одмор забавата само се подобри! Овие лесни, меки фустани од Wonder Nation се задолжителни за вашето мало девој�

Нема ограничување на забавата и удобноста, со фустанот за игра на Wonder Nation Лесна, мека и симпатична, ова е

Дете Деца Бебе Девојки Лето Ретро Печатење Здив Ракав Фустан Принцеза Фустан+Капа Костумкарактеристик�

Женски Долг Ракав Лабава Држач Јака Чипка Ракав Симпатична Мал Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата С

Без разлика дали таа избира смела аква или елегантна црна боја, вашата растечка девојка ќе се чувствува

Модата се среќава со утеха со правда за девојчиња, чипка за долги ракави Овој забавен фустан има детали �

„Тие ќе го сакаат овој стил ќе го сакате ова место (ТМ)“ „Нашето место е секогаш во стил“ Облека и обле�

Ако имате мала принцеза дома која сака авантура Овој Авантуристички Фустан На Елена е совршена облека з

Денови на лесни денови повикуваат на без напор стил од социјалното издание Вкусен фустан на овој девојк

Без разлика дали е ден надвор на игралиште или време во училницата, овој фустан од џемпери од Wonder Nation е с�

Симпатични, лесни, меки фустани со џеб се задолжителни за гардеробата на девојчињата Лесен фустан со до�

Вашето мало девојче ќе ги сака овие фустани на принцезата Јасмин! Симпатичната графичка Јасмин и целиот

ЕЛФИНДЕА Женски Модни Блузи Кошули Fall Winter Зима Обични Лабави Ноќта На Вештерките Печатење Фустан Со Дол

Четири пати забавата со мултипакет за играње фустан на Wonder Nation Од училишните денови до забавата на игра�

: 65%Полиестер +35%Памук Должина На Ракавот : Без Ракави Должина на здолниште : должина на Коленото Стил Тип

Пролет Aut Бебе Девојки Со Долги ракави Цветен Памучен Фустанмоден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Мате

Како може таа да остане пријатна додека изгледа симпатична? Лесно Овој фустан од туничен долг ракав од Г

Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат,

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Половината : 39см / 15,35" Должина : 31см / 12,20" Големина : 100 Препора�

Бебе Девојки Туту Фустан Бебе Без Ракави Бебе Дете Деца Сарафан Тул Меур Фустан Повик Партија Доенче Бл�

Напишано во вездите, овој туту фустан од социјалното издание е магичен задолжителен за нејзината гарде�

Scroll